Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

MAGICZNE MIEJSCA W POLSCE - ZAJĘCIA DLA DZIECI.

Utworzono dnia 04.11.2019
Czcionka:

Jakie miejsca warto odwiedzić w Polsce razem z dziećmi? Gdzie pojechać na wakacje, by dziecko nie nudziło się? Tego dowiedzieli się uczestnicy zajęć twórczo-krajoznawczych pt. „Magiczne miejsca w Polsce”, które odbyły się 23 października br.
Dzięki prezentacji zdjęć mogli dowiedzieć się nie tylko o powszechnie znanej Energylandii w Zatorze, czy o Nowej Holandii koło Elbląga, ale także o mniej znanych, a również atrakcyjnych miejscach takich jak: Farma Iluzji w Mościskach, Świat Labiryntów w Blizinach, Magiczne Ogrody w Janowcu czy Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie.
Jak na październikowe zajęcia przystało, prace twórcze polegały na zrobieniu „jesiennych makram z liści” oraz gałązek ozdobionych „babim latem” z włóczki.
Ważnym elementem każdych zajęć jest wybór książeczek do wypożyczenia, związanych z tematem zajęć. Aby ułatwić to zadanie maluchom, odbyło się obrazkowe losowanie książeczek o podróżach, które dzieci ochoczo zabrały ze sobą do domu do czytania razem z rodzicami.
Zajęcia zorganizowano w ramach projektu biblioteki „Otwarci na świat – czytelnicy w biblio(akcji)”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

.

Utworzono dnia 04.11.2019, 11:08

Biuletyn Informacji Publicznej